ריהוט גן נרדי איטליה בישראל - להשיג ברהיטי גן קפיטול

שאלות ותשובות לגבי רהיטי גן נרדי איטליה, לגבי חברת קפיטול ובכלל לגבי ריהוט גינה...

מי זו חברת נרדי?

 

חברת ריהוט גינה נרדי מצפון איטליה מייצרת מבחר ענק של ריהוט גן כבר מתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת.

במקור ייצרו בנרדי רק רהיטי פלסטיק, אבל עם השנים והתפתחות תחום רהיטי גן, נוספו עוד אלמנטים לריהוט גן, כגון: אלומיניום ובדים שונים - סינטטיים וטבעיים כאחד.

חברת נרדי מובילה בתחומה בעולם הן בעיצוב המרשים והן באיכות, כפי שנבדק ע"י מכונים מוסמכים ויתרה מזאת - ע"י לקוחות ריהוט גינה בכל רחבי העולם.

01

ומי זו חברת ריהוט גינה קפיטול?חברת "קפיטול" קיימת משנות הארבעים של המאה הקודמת, ובתחום ריהוט גן מתחילת שנות השמונים - זה למעלה מ-30 שנות נסיון בתחום ריהוט גן.

אנו מייבאים מבחר רהיטי גן מכל העולם - הן מאירופה והן מהמזרח הרחוק.

בבחירת רהיטי גן אנו שמים דגש על העיצוב, הנוחות והאיכות - בסופו של דבר חשוב לנו שהלקוח יהיה מרוצה גם לאחר הרכישה ולאורך זמן, ולכן אנו כאן לשירותכם גם שנים לאחר הרכישה, גם לשדרוג ותוספות לסט ריהוט גן שברשותכם וגם אם יש חלילה בעיות.

02

למה עדיף ריהוט גן נרדי על פני המתחרים?

 

ריהוט גינה נרדי, מעבר לעיצוב המיוחד שלו, אותו רבים כבר מנסים לחקות ברחבי העולם, עשוי ממיטב החומרים ובהנדסת אנוש מעולה. כל רהיטי הגן מיוצרים במפעלי נרדי בצפון איטליה - אין חלקים שמגיעים מהמזרח הרחוק או ממזרח אירופה ועל כן איכות המוצר ניכרת בבירור על פני המתחרים.

ברכישת ריהוט גינה מבית נרדי אתם בטוחים שתיהנו ממנו לאורך שנים!

03

אילו עיצובים קיימים ברהיטי גן נרדי?

רהיטי גן נרדי איטליה קיימים במגוון עצום של עיצובים וגוונים! ניתן להתרשם מהמבחר באתר זה, באתר ריהוט גינה קפיטול וכמובן באתר הבית של נרדי איטליה.

באולם התצוגה של רהיטי גן קפיטול בחולון ניתן להתרשם ממבחר רב של מוצרי נרדי איטליה ולרכוש בשיטת "שלם וקח" - כל המוצרים מגיעים באריזות המתאימות לרכבים פרטיים והמוצרים ניתנים להרכבה עצמית פשוטה וקלה.

אולם אין באפשרותנו להחזיק את כל קולקציות ריהוט גן של נרדי במלואן. לפיכך, ניתן להזמין כל מוצר, אף אם אינו באולם התצוגה לאחר התרשמות מאתר האינטרנט ומהקטלוגים השונים של נרדי שקיימים אצלנו. כל הזמנה שכזו מטופלת באופן מיידי ומצורפת למשלוח ריהוט גינה הקרוב מאיטליה.

איך מומלץ לשמור ולתחזק ריהוט גן?

רהיטי גן נרדי איטליה מאופיינים באיכות מעולה, כך שלא צריך כמעט לתחזק אותם - כריהוט גן הם מיועדים לעמוד בתנאי חוץ ולפיכך ממוגנים כנגד קרינת השמש וכל שצריך הוא לזכור לנקות אותם רק בסבונים "עדינים" - לא להשתמש באקונומיקה או כל חומר מעכל כדי לא לפגום בשכבת ההגנה נגד קרינה שיש ביציקת ריהוט גינה. ניתן ורצוי להאריך חיי ריהוט גן על ידי כיסויו כשלא משתמשים.

04

05