דגשים בבחירת ריהוט גן

מה הכי חשוב לנו בקניית ריהוט גן?

אם אתם עומדים בפני קניית רהיטים לגן היפה שלכם, שישמשו אתכם בשעות הפנאי או בעת אירוח בגינה הביתית, בוודאי הייתם מעוניינים לדעת מהם הדברים החשובים ביותר, אליהם צריך לשים לב בבחירת ריהוט גן יפה ואיכותי.

מהי אותה שלמות?

גינה יפה לעולם אינה תהיה מושלמת ללא ריהוט גינה מתאים לחצר. ניתן לארח בו את המשפחה והחברים, לערוך ארוחות ערב, ובעצם להפוך את הגינה לפינה הקבועה לאירוח מקסים בביתנו, ביום קיצי נעים או ביום אביבי חמים. ואולם, ישנם מספר דגשים שצריך לשים אליהם לב בבחירת ריהוט מתאים לצרכינו האישיים.

ראשית, חשבו על הפונקציה של הגינה וכך על החומר ממנו יהיו עשויים מוצרי ריהוט הגינה. האם לגינה שלכם יהיו מגוון של פונקציות, מארוחות ערב ועד פינה לתרגול יוגה או לקריאת ספרים? במידה והתשובה חיובית, מומלץ לבחור ברהיטים העשויים מחומרים קלים יחסית, שניתן להזיז ולאחסן אותם בקלות והם נעימים למראה ולתחושה, במידה ואהבת הטבע ותחושת העיצוב הקליל הינם נר לרגליכם. דוגמאות רבות ניתן למצוא אצל רהיטי דורל או ברהיטי אלומיניום שעשויים להתאים. ניתן גם לחשוב על שימוש ברהיטי עץ אולם הללו לעיתים קרובות נחשבים לכבדים מאוד ונחוץ למצוא מערכות ישיבה או ריהוט גן מעץ קליל, הן במשקל והן במראה למי שאוהב סוג זה של תחושה ברכישת ריהוט גינה.

תמיד חשוב לוודא את מידות השטח אותו רוצים לרהט, בכדי לא להגיע למצב בו רהיטי הגינה שלכם ממלאים את המרפסת או חלל הישיבה בגינה ויוצרים תחושה של עומס. תמיד כדאי למלא את המקום פחות ולהשאיר קצת מרחב, כך שיהיה גם נעים בעין וגם לא עמוס וקשה למעבר.

ריהוט גן ריהוט למרפסת
Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags