ריהוט גן ומרפסת ללא צורך בתחזוקה

רהיטי גן ומרפסת שלא דורשים תחזוקה הם גם פריטי ריהוט גינה שיהיו עמידים בתנאי מזג אוויר של חום או קור ורטיבות. ניתן להציב ריהוט גן שכזה בכל מקום, גם באזורים לא מקורים, ללא צורך בטיפול מיוחד. קנייה של שולחן גינה מעץ לעומת זאת דורש טיפול בשמן מיוחד עבור רהוט גן מעץ אחת לכמה חודשים.

למרות שחלק ממוצרי ריהוט גן שלא דורשים תחזוקה כגון שולחן גן מאלומיניום נחשבים ליקרים יותר, הרכישה שלהם מבטיחה את הקנייה של מוצר איכותי שישמור על המראה החיצוני שלו גם לאחר שנים רבות. מומלץ להתייעץ עם אנשי המכירה שבחנות מוצרי ריהוט גן, בכדי לוודא שמוצרים שונים כגון שולחן גינה אכן לא דורשים תחזוקה ובנוסף עמידים בתנאי מזג האוויר.

רהוט גן מאלומיניום ורהיטי גן מפלסטיק כגון שולחן גינה או כסאות פלסטיק נחשב לריהוט גינה הפופולרי ביותר שלא דורש תחזוקה ובנוסף עמיד בתנאי גשם ושמש יוקדת. אחד היתרונות הגדולים של שולחן גן מאלומיניום הוא שמוצרי ריהוט גן מחומר זה לא נוהגים להחליד – נקודה חשובה ביותר למי שגר בקרבה לחוף הים, משום שהלחות והמלח של המים ידועים ככאלה שגורמים נזק למגוון סוגים של רהוט גן.

חברת נרדי האיטלקית נחשבת לאחת מהטובות באירופה ובעולם כולו בתחום של ייצור ריהוט גינה כגון שולחן גינה מאלומיניום, ובכלל היא ידועה כחברה המייצרת רהיטים מאלומיניום באיכות גבוהה ביותר. דגמי "דורל" משלבים אלומיניום עם חומרים סינטטיים, מה שהופך שולחן גן שכזה למעוצב בסגנון מודרני ויחד עם זאת עמיד מאוד בתנאי מזג האויר. חומר הדורל מחליף את הפלסטיק הקלאסי בו השתמשנו במשך שנים ונותן אפשרות ליצירות גן מעוצבות במבחר דגמים וגוונים, לצד איכות ועמידות בלתי מתפשרת.

בנוסף לשולחנות וכסאות גן נרדי איטליה מייצר גם מיטות שיזוף, שולחנות וכסאות לשימוש מוסדי, כגון – לבתי קפה ומסעדות ולבתי מלון, מיטות שיזוף במבחר עיצובים מרהיבים לשימוש פרטי וכן דגמים מיוחדים עמידים וחזקים יותר לשימוש בבתי מלון.

לצד רהיטי הגן תוכלו להתפנק עם ריהוט משלים מבית נרדי איטליה, כגון – כסאות נוח לישיבה נוחה ליד שולחן או להתפנק במפרסת, עגלות הגשה מתקפלות לאחסון נוח ועוד מוצרים לשיפור איכות החיים בשעות הפנאי שלכם.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags