כסאות פלסטיק - לא מה שחשבתם...

האם אופנת כסאות פלסטיק עברה מן העולם? אנו שמחים לבשר שלא!

ולא רק שריהוט גן מפלסטיק קיים, חי ובועט, הוא אף משתפר עם השנים – כיום ניתן למצוא מגוון רהיטי גינה ומרפסת עשויים פלסטיק טהור (100% רסינה) או סגסוגות פלסטיק שונות שיוצרו במטרה להיות חזקות ועמידות יותר.

יצרני רהיטי גן מפלסטיק משלבים פלסטיק ואלומיניום בעיצובים מודרניים וחדשניים וכמובן מייצרים ריהוט פלסטיק צבעוני וססגוני – ניתן לשלב בפלסטיק כל צבע שהוא לפני היציקה, כך שכיום נמצא בשוק רהיטי הפלסטיק רהיטים שונים בקשת צבעים רחבה.

עדיין תוכלו למצוא את הכסאות הלבנים הפשוטים, המוכרים מזה עשרות שנים, אולם רוב רובם של הלקוחות, המחפשים ריהוט פלסטיק עבור גן, גינה ומרפסת, יעדיפו לבחור מערכות ישיבה לגינה בצבעים חיים ומרעננים, שישפרו את מראה פינות הפנאי בביתם.

יתרונם הגדול של כסאות פלסטיק לגינה בכלל לשימוש מחוץ לבית הינו עמידותם הגבוהה – כל יצרן ריהוט גן פלסטיק מוסיף חומרים נוגדי קרינת שמש ליציקת הפלסטיק, כך שריהוט גינה מפלסטיק יעמוד שנים רבות בשמש ללא בלאי. חשוב לוודא שאתם רוכשים רהיט שכזה, בכדי שתוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים. רק צריך לזכור שאת רהיטי הפלסטיק אסור לנקות בחומרים מאכלים (אקונומיקה וכו'), משום שהם פוגעים בשכבת ההגנה כנגד קרינה. ניתן לשטוף ריהוט פלסטיק במים ובמידת הצורך בתוספת סבון עדין.

באולם התצוגה של רהיטי גן קפיטול תוכלו לראות ולהתרשם ממבחר ריהוט גן מבית נרדי איטליה: כסאות פלסטיק לצד שולחנות וריהוט גן משלים – מיטות שיזוף, כסאות נוח ועגלות הגשה – הכל על טהרת הפלסטיק העמיד והצבעוני. ניתן לבחור צבעים קלאסיים כגון קפה, אפור או קרם, ולנועזים ישנו מבחר צבעים חדשים הכוללים כחול, ירוק, כתום ועוד צבעים שיחיו את המרפסת או הגינה שלכם.

לצד ריהוט הפלסטיק, מייצר נרדי איטליה גם ריהוט משולב של אלומיניום ו"דורל", שהיא סגסוגת פלסטיק חזקה ועמידה וקיימת אף היא במבחר צבעים ודוגמאות.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags