ריהוט גן יוקרתי - אך לא יקר

כל אחד רוצה מראה יוקרתי בביתו וגם בגינה, אולם מה מגדיר ריהוט גן יוקרתי? האם זהו העיצוב, האיכות או אולי פרמטר אחר?

כפי שהבנתם, המונח ריהוט גן יוקרתי ניתן לפירוש במובנים שונים ומגוונים. לאחד חשוב עיצוב – חדשני ומודרני, או לחילופין עתיק או וינטייג', בעוד לאחר חשובה איכות הריהוט אותו הוא רוכש והוא מוכן להתפשר על העיצוב, ובלבד שיהנה ממוצר איכותי ובעל תקנים מחמירים ועמיד לאורך זמן.

יוקרתיות רהיטי גן יכולה להימדד גם בעיצוב, שראוי לו שיעמוד באופנה העכשווית של ריהוט גן ומרפסת, אך גם באיכות המוצר – ריהוט זה מיועד לעמוד תחת כיפת השמיים, בתנאי מזג אוויר משתנים ולא קלים וכמובן חשוף לפגעי בעלי חיים – חתולים, ציפורים ועוד.

אנו מצפים מריהוט, אותו אנו מעמידים על הגג, המרפסת או בגינה שלנו, שיהיה חזק ועמיד בפני המפגעים השונים, אך בד בבד יהיה יפה ומעוצב וקל לתחזוקה ולניקוי.

רהיטי גן נרדי איטליה מיוצרים מחומרים מעולים – אלומיניום, רסינה וסגסוגת דורל וכל תהליך הייצור הינו במפעלי נרדי באיטליה, כך שהמוצר המוגמר הינו באיכות מעולה, קל לתחזוקה (למעשה כמעט ללא צורך בתחזוקה פרט לניקוי) ועמיד לאורך שנים רבות של הנאה.

בחומרי הגלם מעורבבים חומרים נוגדי קרינת שמש, כך שריהוט הגן לא ייפגע וכתוצאה מכך ישנה את מראו, גם לאחר שהות ממושכת בשמש הקופחת.

כל רהיטי נרדי עוברים ביקורת איכות קפדנית, טרם יציאתם מהמפעל, וכל דגם אף נבדק במעבדות איכות אירופאיות, לשמירה על איכות גבוהה של המוצר.

על העיצוב של ריהוט גן נרדי אמונים מעצבי על איטלקיים, הקולעים לטעמם של מגוון רב של אוכלוסיות – הן המעוניינים בריהוט קומפקטי למרפסות והן המעוניינים במערכות ישיבה גדולות יותר לגינות מעוצבות.

נרדי מציגים את קולקציות הריהוט השונות במיטב התערוכות הנחשבות בעולם, וכיום ניתן למצוא ריהוט מבית נרדי איטליה בכל פינה בעולם אליה תגיעו – גם בבתי קפה, מסעדות ובתי מלון.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags