ריהוט גן - כל השנה

מהו המועד הנכון לרכישת ריהוט גינה? האם בחורף או בקיץ, או אולי בכלל בעונות המעבר?

כידוע, בארצנו החורף הוא סימלי בלבד וישנן שנים רבות שבהן איננו נהנים כלל ממזג אויר חורפי אמיתי. כך יוצא שאנו יכולים ליהנות משעות הפנאי בגינה הביתית שלנו, על גג הבית או במרפסת ולשם כך כדאי שנצטייד בסט ריהוט גן העמיד בתנאי חוץ במשך כל השנה.

המבחר העצום של רהיטי הגן שמגיעים ארצה, מיועד לעמוד בתנאי אקלים קשים – הן בחום והשמש של הקיץ והן בקור וכנגד פגעי החורף.

רוב רהיטי הגן עשויים אלומיניום העמיד בלחות ומים, חומרים פלסטים אשר גם הם עמידים בלחות ואם טופלו היטב בנוגדי קרינה יהיו עמידים כנגד קרינת השמש וכמובן ישנן רהיטי גן מעץ מלא אשר מיועדים לעמוד בתנאי החוץ מפני שהם עמידים בפני מים ושמש.

בבואנו לרכוש מערכת ריהוט גן, חשוב לוודא באולם התצוגה שהחומרים ממנו עשוי הריהוט הינם עמידים וחזקים ואף לבקש הערכה למשך כמה זמן עשוי הרהיט להחזיק מעמד. במידה והמוכר יתחייב לאיכות ועמידות המוצר, אל תהססו לבקש תעודת אחריות הכוללת את הבטחה זו.

כמו כן חשוב לוודא מה נדרש מכם מבחינת תחזוקה וטיפול ברהיטי הגן – עם אילו חומרים אסור לנקות, האם צריך לתחזק בצורה כל שהיא וכן הלאה, כך שתוכלו לשמור על הרהיט שרכשתם לאורך שנים.

בכדי לשמור על רהיטים העומדים שלא מתחת לגג, מומלץ לרכוש כיסוי שיגן מפני השמש וכן מפני לכלוכים ומזיקים שונים שעשויים להגיע לרהיטים. כך הרהיטים גם יישמרו נקיים יותר ויהיה קל להעבירם ממצב של "אחסנה" למצב "שימוש" במינימום זמן. אולם, במידה ואתם מכסים רהיטי גן מעץ, חשוב לוודא שהכיסוי לא אוטם הרמטית את הרהיט העץ ולא תצטבר לחות על העץ, מה שיכול לגרום לעובש.

היתרון הגדול ברכישת רהיטי גן בחורף הינו המחירים הזולים יותר מאשר בקיץ – ריהוט גן הינו פריט עונתי ולכן מחירי המוצרים עולים כשמגיעה העונה (לקראת הקיץ, בסביבות חג הפסח) והמחירים צונחים לקראת סוף העונה (סוף הקיץ, תקופת ראש השנה – סוכות), כך שכדאי לנצל את תקופת החורף בכדי להתחדש בסט ריהוט גן במחירים זולים בהרבה מאלו שבמהלך העונה החמה. סביר מאוד שהמלאי וההיצע יהיו אף הם פחותים מאשר בעונה, אולם אם תמצאו את הרהיט שתאהבו תוכלו להתחדש איתו במחיר שעשוי להיות מצחיק לעומת המחיר שלו בעונה.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags