ריהוט גן - הגיע הזמן לצאת מהבית!

בשעה טובה נרגעו הרוחות ואנו מקווים שנהנה מתקופה ארוכה של שקט ובטחון. לא נותר לנו אלא לנצל את שאריות הקיץ עד תום ולצאת ליהנות מחוץ לבית. הן אם שלחתם את הילדים לקיטנה או שנשארו בבית, תוכלו ליהנות לבד או ביחד במרחבי הפנאי שלכם ממש בצמוד לבית – כיום לרובנו יש גינה, גג או לפחות מרפסת בבית, אותם כדאי לנצל בצורה אופטימלית.

לפני שאנו יוצאים החוצה, צריך כמובן לוודא שנהנה מהגינה, המרפסת או הגג שלנו בצורה איכותית, זאת ע"י הצבת ריהוט גן לניצול מרחבי הפנאי שלנו בצורה המיטבית.

ניתן למצוא בשוק מבחר עצום של רהיטי גינה, החל ממערכות קפה קטנות, בהן שולחן קפה לגן וכסאות גן, דרך מערכות ישיבה סלוניות לגן, שיכולות לכלול כורסאות גן וספות בגדלים שונים לצד שולחנות גן והדומים לנוחות מירבית ועד מערכות ישיבה "גבוהות", שהן ממש פינות אוכל לגן שלנו, עליהן ניתן לארח אורחים למטרת ארוחה של ממש.

בנוסף למערכת ישיבה לגינה, אפשר להוסיף לפינוקי הגינה שלנו נדנדה לגינה, עליה נוכל ליהנות עם כוס קפה או ספר בשעות הפנאי. נדנדות קיימות בשלל גדלים ועיצובים ועשויות מחומרים שונים – פלסטיק, מתכת ועץ, כך שתוכלו להתאים את הנדנדה שלכם למרחב שטיפחתם מבחינת העיצוב.

מיטות שיזוף לגינה

להשלמת התמונה הפסטוראלית ניתן להוסיף שמשיות לגינה. אלו קיימות במבחר גדלים ושלדים שונים – עשויים עץ או מתכת, ובעיצובים לבחירה – עם רגל אמצעית להצבה בתוך שולחן, עם רגל צדדית להצבה ליד מערכת הישיבה לגינה שלכם, או אפילו כאלה הניתנות לקיבוע לקיר צמוד, כך שיהיו יציבות וחזקות יותר.

במידה ואתם חובבי השמש והשיזוף, ניתן להציב מיטות שיזוף לגינה, תואמות לשאר הרהיטים כמובן – עשויות עץ, פלסטיק או מתכת, עם ריפוד או בלעדין, ולנצל את שעות הפנאי ברביצה בשמש. לא לשכוח למרוח קרם הגנה...

במידה והשטח מצומצם ואינו מספיק למיטת שיזוף, ניתן לרכוש כסאות שיזוף שהינם כסאות נוח עם דרגשים, היכולים לשמש באותה מידה כמו מיטות השיזוף, אך תופסים פחות מקום.

מערכת ישיבה לגינה

עכשיו כשהקיץ בשיאו ולמעשה מתקדם בצעדי ענק לסופו, כדאי לברר עם חנויות ריהוט הגן השונות לגבי מחירי ומבצעי סוף עונה, שכן מרבית הספקים ישמחו להוריד במחירים ובלבד שימכרו את מה שלא נמכר ולפצות על תקופת הרגיעה והשקט התעשייתי שהיתה לאחרונה.

Featured Posts
Recent Posts