ריהוט גן - כאן ועכשיו!

כולנו אוהבים לנצל את ימי הקיץ הנאים בישיבה בחיק הטבע. למה לא ליהנות כפליים מישיבה נוחה ואופנתית, על מערכות ריהוט גן ססגוניות?

טרנד ריהוט גן שכבש את ארצנו, הביא לפריצה של יבואנים רבים, המביאים קולקציות ריהוט גינה שונות ומגוונות מכל רחבי העולם – בעיקר מאירופה ומהמזרח הרחוק, כאשר ישנם מקומות המתמחים בתחומים מסויימים, כגון "עיצוב איטלקי" או "עץ ויטנאמי", ולעומתם ישנם ספקים המחזיקים קולקציות כלליות יותר, בכדי לקלוע לטעמם של לקוחות רבים, אך ללא התמחות ספציפית.

ריהוט גן

ניתן למצוא ספקים המביאים מוצרים מוכנים מראש, ולנו נותר רק לבחור את מערכת ריהוט הגן המוצאת חן בעינינו, ובצד זאת, קיימים יצרנים ויבואנים, המוכנים לקבל הזמנה ספציפית מלקוח ולייצר או לייבא עבורו את מערכת ריהוט הגן בה הוא חפץ, ממש לפי ההזמנה.

במרבית המקרים, רוכשי רהיטי גן מעוניינים להתחדש בסט לגינה כאן ועכשיו ללא המתנה – בשיטת שלם וקח. לעיתים ממתינים מס' ימים למוביל שיגיע ויתקין את המערכת בגינת הבית, אך באופן עקרוני הסט שהוזמן קיים במלאי וניתן לקבלו באופן מיידי.

לעומת זאת, אם אנו מעוניינים להזמין סט ספציפי שיגיע עבורנו ולא קיים במלאי, ראוי לבדוק מי הוא היבואן ומה הוותק שלו בשוק. כדאי לקבל התחייבות כתובה לגבי מועד האספקה של המוצרים וכן לוודא מהיכן מגיעים הרהיטים שהזמנתם – ייבוא מהמזרח הרחוק לוקח זמן רב יותר ונוטה ליותר תקלות מאשר ייבוא מאירופה ויש להתחשב בכך.

כסאות פלסטיק

בבחירת ריהוט גן מבית נרדי איטליה ישנם מספר יתרונות גדולים: ראשית העיצוב והמבחר – רהיטי נרדי מעוצבים על ידי מעצבים איטלקיים וקיימים אין ספור דגמים וגוונים, בקווים קלאסים וכן בעיצובים חדשניים ומודרניים. באולם התצוגה ניתן לראות מבחר מייצג של קולקציית ריהוט הגן של נרדי ובמקביל ניתן לבחור מהקטלוג ולהזמין מתוך המגוון העצום.

מעבר לכך – היתרון הגדול בהזמנה מאיטליה הינו בזמן האספקה הקצר משמעותית לעומת הזמנה מהמזרח הרחוק. כל הזמנה מקבלת יחס מיוחד ואישור כמעט מיידי וניתן לצפות לזמן הגעה מהיר וכמעט מדוייק.

אתם מוזמנים לאתר האינטרנט להתרשם ממבחר ריהוט הגן של נרדי איטליה וכן לאולם התצוגה לחוות באופן בלתי אמצעי את איכות וסגנון הרהיטים. נשמח לשרת אתכם נאמנה ולצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים לאורך שנים רבות ממוצרי נרדי איטליה.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags