ריהוט גן - מהו הצבע המתאים לכם?

צבעו של ריהוט גן הינו חשוב לא פחות מצבעם של חללי הפנים והרהיטים בבית או בדירה. לכן חשוב לבחור את הגוונים לריהוט הגן או ריהוט למרפסת במחשבה רבה ובטוב טעם.

אם תבחרו בריהוט גן המורכב משולחן לצד כסאות פלסטיק, תהיה לכם אפשרות לבחור ממגוון צבעים שונים. האם אתם אוהבים עיצוב בגוון אחד קלאסי? או שאולי אתם אוהבים לכייף ולבחור ריהוט גינה בשילוב של צבעים ויצירת ניגודים מקוריים? בשני המקרים, ריהוט גן מפלסטיק מאפשר לכם לבחור בשני המצבים!

מה חשוב לקחת בחשבון בעת בחירת הגוונים?

ראשית כל, התאורה של החלל אותו מרהטים – צבעים נוטים להראות בהירים או כהים יותר, תלוי במידת החשיפה לשמש ישירה או לתאורה מלאכותית.

באותה מידה חשוב לזכור, כי צבעים כהים נוטים לקלוט יותר את חום השמש ולהתחמם בעצמם, וכך לא נוכל ליהנות מריהוט הגינה שלנו.

כמו כן, צבעי הרקע – הסביבה אותה מרהטים – הינם מוטיב חשוב בבחירת הגוונים לריהוט. קחו בחשבון את צבע הקירות הפונים לגינה או למרפסת, אבל אל תשכחו גם את צבעי הפרחים, האדניות ושאר אביזרי הנוי שמקשטים את החלל.

אל תפחיתו בערכם של כוחות התרפיה של צבעים! בגדול, חשוב לזכור שאור והצללה עדינים מרגיעים, בעוד שצבעים עזים מרגשים.

קצת על הצבעים שתוכלו לבחור מביניהם:

כחול: מרגיע, מזכיר מים ומשרה רוגע וריכוז

אדום: מרגש, יכול לגרום גם לרגשות חיוביים וגם לשליליים

ירוק: מרגיע מאוד, מזכיר את הטבע ומביע רעננות והרמוניה

צהוב: מרגש, מתקשר לחיזוק תחושות הנגרמות על ידי השמש

כתום: צבע האופטימיות והחיוביות

נכתב במקור ע"י Enrica בבלוג ריהוט גן נרדי איטליה

אנו מזמינים אתכם לבוא להתרשם מאופציות הצבעים הרבות והמרשימות של רהיטי נרדי מאיטליה. באולם התצודה שלנו בחולון תוכלו להשתעשע בצבעים ולבחור איזה שילוב יהפוך את החלל הפרטי שלכם לגן עדן שכיף לבלות בו את שעות הפנאי...

בתמונות המצורפות – מערכת ישיבה לגינה דגם "אריה". עיצוב חדשני ומבחר צבעים לשילוב מדהים, לצד האיכות הידועה של רהיטי נרדי. כורסאות אריה מפארות היום לא רק גינות ומרפסות, אלא משמשות גם ריהוט לבתי מלון רבים בארץ ובעולם!

Featured Posts
Recent Posts