ריהוט גן - זה הזמן!

רבים מתחבטים בשאלה – מהו המועד הטוב ביותר לרכישת ריהוט גן. במאמר זה נדון בשאלה המהותית הזו.

אין זה משנה אם אתם בעלי בית פרטי עם גינה או דירת גן, או שיש לכם דירה עם גג או מרפסת. בכל אחת מהאפשרויות אתם רוצים להתפנק בעתות הפנאי על סט ריהוט גן, שיכול לכלול שולחן גן וכסאות, מערכת ישיבה לגינה בסגנון סלוני או נדנדה לגינה.

מיטות שיזוף

אחת הדילמות המרכזיות לקראת רכישת ריהוט גינה היא – מהו העיתוי הנכון לרכישה. יש המתזמנים את רכישת רהיטי גן לקראת העונה, כלומר בזמן האביב לקראת חג הפסח. בחירה זו ש בה הגיון, שכן כל חנויות ריהוט הגן ממלאות את המחסנים בקולקציות חדשות וחדשניות וניתן למצוא את המגוון הרחב ביותר. עם זאת, סביר שבתקופה זו- תחילת עונת ריהוט הגן, מחירי המוצרים הם מהגבוהים ביותר ונשלם הרבה על כל סט שנבחר.

נכון להיום, ערב ראש השנה, עונת ריהוט הגן מתקרבת לסיומה. החיסרון הגדול הוא במצב המלאי – אצל רוב הספקים תתקלו במחסור במוצרים רבים שאזלו וטרם יובאו חדשים במקומם, אולם היתרון הגדול בתקופה זו הוא השילוב בין מבצעי ריהוט גן לקראת החגים ובין מחירות ריהוט גן במבצע ובמחירי סוף עונה.

חשוב לזכור, שהחורף הארץ-ישראלי הינו קליל בדרך כלל וללא ימים רבים של גשם, כך שגם בסוף הקיץ ישנה עילה טובה לרכישת פינות ישיבה לגינה, שנוכל ככל הנראה ליהנות מהן גם במרבית ימי החורף.

ריהוט גן

בתקופה זו של השנה תוכלו עדיין למצוא מוצרי ריהוט גינה רבים אצל כל הספקים – חנויות ויבואנים כאחד, אולם תשמחו לגלות שמחירי הרהיטים צנחו פלאים מרמת המחיר שהיתה במהלך הקיץ ועונת רהיטי הגן.

רוב בעלי העסקים מעדיפים לרוקן את מחסניהם לקראת הגעת קולקציות חדשות, ולכן לעיתים תוכלו למצוא את אותו סט שראיתם במהלך העונה במחיר נמוך בעשרות אחוזים, רק בכדי למכור אותו.

בנוסף, תוכלו למצוא פריטי ריהוט גן רבים במחירי עודפים או כאלו שנמכרים מתצוגה. כאן יש לבדוק באם יש פגם כלשהוא במוצר, ובמקרים רבים תיווכחו, כי פירוש התצוגה הוא ששולחן הגן או הכסאות עמדו באולם תצוגה ממוזג ומרופד, וכל הגדרת התצוגה שלהם נובעת מעצם היותו של הרהיט פתוח ומורכב ולא באריזתו המקורית.

לסיכום, מי שחיכה עד עתה, לא צריך לחכות יותר. זה הזמן לחפש את מערכת ריהוט הגן שחלמתם עליה, ועכשיו תוכלו גם לרכוש אותה במחיר שווה לכל נפש.

שנה טובה!

Featured Posts
Recent Posts