מיטת שיזוף - לא רק לבתי מלון

כולנו הולכים בקיץ לנפוש על שפת הים או בבריכה, ונהנים לשכב על מיטת שיזוף, אבל האם זו נחלתם של המוסדות הגדולים בלבד? מדוע לא נהנה ממיטת שיזוף גם ליד הבריכה הביתית או אפילו בגינה או על הגג?

בכל החופים ובצמוד לבריכות תמיד נמצא מיטות שיזוף. זוהי אקסיומה, מצב נתון שהורגלנו אליו. בעלי מקומות אלו רוכשים את המיטות בכמויות גדולות ובדרך כלל הינן ממותגות בפרסומת של יצרן משקה או מוצר צריכה אחר, כהשתתפות בעלויות של מיטות השיזוף.

מיטת שיזוף בבית מלון

במקביל, גם כאשר אנו יוצאים לחופשה בבית מלון, תמיד נמצא מיטות שיזוף בצמוד לבריכה, על חוף הים, או אפילו בסולריום שנועד לטובת שיזוף. במקרים אלו נמצא כבר מיטות איכותיות ומושקעות יותר.

לרוב ניתן למצוא מיטות שיזוף מפלסטיק יצוק, או מיטה המשולבת יציקת פלסטיק ויריעה עליה שוכבים כדי שיהיה נוח יותר ולא נזדקק לריפוד. במקומות רבים נמצא גם מיטות שיזוף מעץ או מאלומיניום, אולם ידוע שריהוט העץ דורש תחזוקה וטיפול תקופתיים ואילו האלומיניום, למרות עמידותו, מיוצר ברובו במזרח הרחוק ואינו עומד באיכות האירופאית של מיטות השיזוף מפלסטיק.

בבואנו לחפש מיטת שיזוף לביתנו אנו, חשוב בראש ובראשונה להתחשב בשתי המגבלות של מיטות העץ והאלומיניום לפני שמקבלים את ההחלטה.

כיום ניתן למצוא מיטות שיזוף מפלסטיק איכותי ועמיד תוצרת נרדי איטליה. המיטות הללו כובשות בזה אחר זה בתי מלון ואתרי נופש רבים ברחבי העולם וגם בישראל תמצאו אותן כפריט ריהוט לבתי מלון במקומות רבים.

מיטת שיזוף בבית מלון

עלות מיטת שיזוף שכזו יכולה לנוע סביב כמה מאות שקלים ולרוב הן אינן יקרות יותר ממיטות עץ או אלומיניום, אך הן עמידות לאורך זמן רב יותר ואינן דורשות כל תחזוקה.

יתרון נוסף של מיטות שיזוף מפלסטיק הינו הגיוון הרב – קיימים דגמים רבים ובכל דגם יש מבחר גוונים, כך שניתן להתאים את המיטה לעיצוב בגינה שלכם ובנוסף המיטות לרוב מתקפלות לאחסנה נוחה, או שהינן נערמות זו על זו.

אז כשתחשבו על רכישת פריט ריהוט גן כגון מיטת שיזוף – תראו מה מתאים לרוב הלקוחות הגדולים כמו חופים ובתי מלון, כנראה הם אינם טועים כשהם בוחרים מיטות שיזוף מפלסטיק!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags