ריהוט גן - איך לבחור נכון?

אנו משקיעים רבות בעיצוב הבית, ובכלל זה ברהיטים לסלון, לפינת האוכל, לחדר השינה וכו'. ומה עם הגינה שלנו? אל לנו לשכוח שאנו מבלים שעות לא מעטות בגינה, על המרפסת, בגג או בפטיו, לעיתים אף יותר זמן מאשר אנו מבלים בתוך הבית.

טרנד ריהוט גינה תפס תאוצה רבה מאז הגיעו ארצה בראשית שנות השמונים של המאה הקודמת. בעבר ניתן היה למצוא בעיקר ריהוט גן מפלסטיק או מיציקות ברזל ואילו בשנים האחרונות נוספו דגמים וחומרי גלם חדשים רבים, כך שאין זה משנה מה העיצוב השולט אצלכם בבית, לבטח תוכלו למצוא ריהוט גינה שיתאים לקו העיצובי הקיים.

ריהוט גן - שולחן הגדלה לגן מאלומיניום משולב פלסטיק

העיצוב הקלאסי יכול לכלול ריהוט גן מעץ, ריהוט גינה מפלסטיק, או ריהוט ברזל. הקווים החדשניים יותר ילכו לכיוון ריהוט גן מאלומיניום, הקיים במגוון שילובים, כגון אלומיניום משולב עם עץ, פלסטיק או טקסטילן ובכלל שילובים שונים של חומרים סינטטיים עם חומרים טבעיים, שיכול ליצור תחושה נעימה בצד עיצוב מרהיב.

חומרי הגלם של רהיטי הגן הינם חלק חשוב, לכן יש לבדוק שאתם רוכשים מוצרים באיכות טובה, שיהיו עמידים בפני פגעי מזג האוויר לאורך זמן, שכן הם מיועדים לעמוד בתנאי חוץ למשך רוב חייהם. במידה והריהוט שמוצא חן בעיניכם אינו עמיד, בדקו עד כמה קל יהיה לכסותו לצורך הגנה, או לחילופין לקפל ולאחסן את הרהיט.

ריהוט גן - כיסא נוח לגן

מבחינת בחירת עיצוב, ניתן להיעזר בשירותי מעצבים ואדריכלים, אך פשוט (וכמובן זול יותר) להכנס לרשת האינטרנט ולראות בעצמכם את העיצובים הקיימים בשוק. לרוב החנויות אתרי אינטרנט מעודכנים, המכילים את הקולקציה הנוכחית, והמהדרים אפילו מפרסמים את מחירי הרהיטים, כך שלכם נשאר רק לבחור ולהגיע לחנות להתרשם.

בשום פנים ואופן לא מומלץ לבצע את רכישת ריהוט גן דרך האינטרנט, שכן אין אלו "מוצרי מדף" הזהים לכל חנות וחנות, וגם אם ראיתם סט לגינה שמצא חן בעיניכם אצל חברים, לא בטוח שהסט שתרכשו, ואפילו מאותה חנות, יהיה זהה. הגוונים עשויים להיות שונים ויתרה מזאת – מספיק שינוי קל בפרופיל של כיסא או שולחן, כדי לשנות לחלוטין את חוויית הישיבה עליו, לכן – עמדו על כך שתשבו על כיסא ותרגישו את השולחן לפני שתבצעו את הרכישה.

ולסיום, לאחר שבחרתם את ריהוט הגן שלכן, לא נותר לנו אלא לאחל לכם הנאה רבה בשעות הפנאי בגינה!

Featured Posts
Recent Posts