ריהוט גן - אתם מוכנים לקיץ?

לחפש ולהזמין את החופשה הבאה, לחזור לגזרה בכדי להתאים לבגדי הקיץ, לרענן את בגדי הקיץ מהארון, להתכונן לחזרת עונת היתושים... כל כך הרבה לחץ לקראת חזרת הקיץ! צריך לקחת הפסקה: היום נדבר על נינוחות, תודות לכורסת אריה המפורסמת!

אלגנטית וצבעונית, אריה היא כורסת ריהוט גן שחתומה ע"י נרדי – רחבה ומפנקת, עשויה פוליפרופילן, 100% תוצרת איטליה, מושלמת לרגעים של הנאה בתוך הבית ומחוצה לו!

ריהוט גן - מערכת ישיבה לגינה אריה

הייחודיות של כורסת אריה הינה בעיצוב ובמבנה המעטפת שלה: מבנה המזכיר גדרות עץ רומנטיות באזור כפרי. המשחק הגאומטרי בעיצוב הכורסה, הזוויות ותחושת התמיכה האופפת אותנו - אין זה משנה באיזו קומבינציית צבעים, בדים ושולחנות תבחרו, שילוב זה נותן אנרגיות ואלסטיות לכורסה, והופכים אותה לאלמנט עיצובי בעל סגנון, שמכניס אופי משלו לכל סוג ריהוט גן.

לאוהבי תחושת החופש והנוחות המלאים, כורסאות אריה מצויידות בריפודי מושב וגב במגוון רחב של בדים וצבעים. כאשר מדובר בהנאות הקיץ – לא משאירים דבר ליד המקרה!

כורסאות אריה מגיעות בגימור מט ובשישה גוונים: לבן, אדום, חום-קפה, הבאנה, טורטורה ואפור עכבר. מגוון רחב, שיענה על טעמו האישי של כל אחד ויתאים לכל סביבה עיצובית. ניתן למצוא את כורסאות אריה במקומות שונים רבים: על המרפסת, בפטיו או בגינה, וכן גם על סיפוני אוניות, ליד בריכות שחיה, בבתי קפה, מסעדות ובתי מלון. בקבוצות או בבודדות, כורסאות אריה תמיד ייתנו אופי ואישיות מיוחדים לסביבתם.

ריהוט גן - פינות ישיבה לגינה אריה

האם ידעתם, שבקולקציית כורסאות אריה תוכלו למצוא שולחנות קפה שישלימו את העיצוב בצורה מושלמת? שולחנות אריה בעלי משטח מפוספס, קיימים בגדלים של 60X60, 60X100 ס"מ ויעניקו חיים ונפח בשילוב עם הכורסאות, לכדי יצירת חללי מגורים פתוחים בעלי סגנון עיצוב ייחודי.

עכשיו, לאחר שתיארנו לכם את קולקציית כורסאות ושולחנות אריה, אתם כבר מרגישים נינוחים ומוכנים לקיץ? באיזה שילוב צבעים תבחרו אתם לריהוט הגן שלכם?

ולרגל תחילת הקיץ, מה יותר כיף, מאשר ריהוט גן במבצע חם? היום – כל מוצרי ריהוט גן נרדי איטליה במבצע קיץ חם – 25% הנחה גורפת על כל הפריטים!

פורסם במקור ע"י אנריקה בבלוג נרדי

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags