סידור שולחן גינה: איך לעשות את זה נכון?

כאשר אנחנו מארגנים ארוחת צהריים או ערב בחוץ, חשוב להבין כיצד לערוך את סט ריהוט הגן שלנו, כך שיהיה מזמין ומפנק ועם זאת נוח ופרקטי.

ברור, שאיננו יכולים ללכת לפי כללי סידור שולחן במקום מקורה: ההקשר שונה, וכך גם הכללים שאחריהם צריך לעקוב, בכדי להיות מארחים מושלמים לאורחים שלנו.

היום אנחנו רוצים להבין מה כדאי לעשות ומה בשום מקרה לא צריך להיעשות כאשר מסדרים שולחן לגינה, זאת מכיוון שכללי ההתנהגות חשובים – גם בפנים ובוודאי שגם בחוץ!

דברים שאסור לשכוח בעת עיצוב שולחן גינה:

* להניח מפת שולחן מגוהצת היטב, או לחילופין, ראנר מעוצב או מפיות-תחתיות נאות לסידור השולחן. אל תוותרו על אחד מפריטים אלה ואין זה משנה מה הסגנון שאתם רוצים לתת למערכת ישיבה לגינה שלכם: ההמלצה שלנו היא לבחור בדים בהירים ואלגנטיים, המאפשרים לנו ליהנות גם מעיצוב ריהוט גן שנמצא מתחתם.

* השתמשו במחזיקי מפה וטבעות למפיות במקרה של רוח, התקנים אשר יגנו על העיצוב בו השקעתם רבות למען האורחים, אך יכול להיהרס בשניות כתוצאה מתופעות הלוואי של הבריזה בקיץ!

* הציבו מסביב למערכת ריהוט גינה לפידי שמן או נרות, כדי להגן על האורחים שלכם מפני יתושים, זבובים וחרקים – אם תשכחו פריט זה, אתם עלולים לקלקל את חוויית ארוחת הצהריים או הערב בחיק הטבע.

ריהוט גן - סידור שולחן לגינה

ודברים שחשוב לזכור לא לעשות בעיצוב שולחן גינה:

* לא להשתמש בכוסות פלסטיק: הן עשויות לעוף מהשולחן במשב הרוח הראשון. עדיף לבחור כוסות עשויות זכוכית, אך אם אתם לא רוצים זכוכית על שולחן הגינה, אל תשכחו להשתמש במחזיקי כוסות מתאימים.

* לא להגזים עם נרות ריחניים או סידורי שולחן מגושמים: הם יכולים להרוס את האווירה של ארוחת ערב או צהריים בחיק הטבע פינות ישיבה לגינה עם האורחים שלכם.

* בבחירת סידור שולחן גינה – אל תשתמשו בסט כלים כבד מדי: זכרו כי אנו יושבים בחוץ והאווירה צריכה להיות פחות פורמאלית. הסכו"ם (רצוי שיהיה עשוי מתכת) צריך להיות מוגבל למנה ראשונה, עיקרית ולקינוח. כמו כן השתמשו רק בשתי כוסות עבור כל אורח - אחת למים ואחת עבור יין.

נכתב ע"י אנריקה, תרגום מבלוג נרדי

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags