כיסאות פלסטיק לגן: בורה מבית נרדי איטליה, לשימוש בפנים וגם בחוץ!

במהלך הקיץ אנו רוצים לבלות את רוב שעות הפנאי שלנו מחוץ לבית, לכן בחירת ריהוט גן שלנו בנויה על מספר דרישות מאוד חשובות: סגנון, נוחות, צבע, גודל. פריטי ריהוט גינה שאנו בוחרים אמורים לעמוד בצרכים שלנו ולהגשים את פנטזיית המרגוע שלנו, כפי שאנו חולמים אותה.

אין ספק, שריהוט לשימוש בתוך הבית הינו שונה במהות מריהוט גן, אבל לפעמים מה שטוב לגינה שלנו, למרפסת ומתחת לפרגולה, מתאים בצורה מושלמת גם למרחב הפנימי בביתנו. זה למשל המקרה בכיסא פלסטיק דגם "בורה": עשוי כולו פלסטיק, מושלם עבור חדרי המגורים שלנו וגם כפריט ריהוט גן מעוצב ומשמש רבות גם במסעדות ובתי קפה – לישיבה בפנים או בחוץ!

כסאות פלסטיק - בורה ביסטרו ו-בורה

לכיסא "בורה" יש מבנה צינורי בעיצוב זורם, עם פרופילים ופינות מעוגלים. המושב וגב הכיסא בעלי ישות ועיצוב אחידים ומזכירים קווי מתאר של פריטי ריהוט רכים ועדינים. זו היא רגיעה ממבט ראשון!

מימדי הכיסא נדיבים, בכדי להציע מקום ישיבה נוח ובטוח. העיצוב הפשוט אך החזק של כיסא לגינה זה, הופך אותו למוצר ישים ושימושי מאוד. כסאות פלסטיק "בורה" הינם מושלמים עבור הגינה שלנו, אך גם לשימוש חיצוני של בתי קפה ומסעדות וכן גם לשימוש מקורה - להכניס הביתה את תחושת הרגיעה של הגינה... על מנת להתאים לכל סגנון, שלד הכיסא "בורה" זמין עם מושב מחורר או בעיצוב מלא וחלק, וכן בדגמים נוספים של כסאות פלסטיק הבנויים על אותו שלד, כך שתמיד תמצאו את העיצוב שיתאים לכם בדיוק.

כסאות פלסטיק במבחר גוונים

ניתן גם לבחור בין צבעים שונים רבים: לבן, אפור עכבר, אדום, חום - קפה, מוקה, קפוצ'ינו ועוד, כולם בגימור מט מרהיב. הקלילות של הכיסא, גם היא תורמת לרב גוניות שלו - ניתן להעביר את הכיסא בקלות מהגינה או המרפסת לתוך הבית בעת הצורך.

חשוב לזכור, כי כל מוצרי נרדי איטליה ממוגנים נגד קרינת השמש ועמידים בתנאי חוץ לאורך שנים, והרי לכם מערכת ישיבה לגינה מעוצבת, מגוונת, נוחה ועכשווית! מה שלכם נותר, הוא רק להכנס לאולם התצוגה ולהרכיב את הסט שחלמתם עליו!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags