איך לעצב נכון וחכם את אזור הבריכה: כל פריטי ריהוט גן שצריך וגם כמה טיפים...

ברי המזל שיש להם בריכה בגינה או במרפסת, צריכים להגיע להחלטות חשובות: אילו פריטי ריהוט גן לשים באזור הבריכה בכדי להביא לרגיעה מושלמת ועיצוב מרשים?

לדעתנו, ישנם שלושה דברים, שחייבים להיות במערכת ריהוט הגן שלכם...

כסאות ומיטות שיזוף: לאחר שחייה... פשוט להירגע!

באזור הרגיעה שסביב הבריכה הם צריכים להיות השחקנים הראשיים. האם יש משהו יותר טוב מישיבה או שכיבה מרגיעה בשמש אחרי שחייה טובה? ההמלצה שלנו היא לבחור כסאות ומיטות שיזוף איכותיים, שיעמדו הן בפני שמש והן בפני גשם, כך נוכל להשאיר אותם ליד הבריכה למשך כל הקיץ וגם בחורף, ולנקות אותם בקלות לכשנרצה להשתמש בהם. חשוב שיהיו קלי משקל ובעלי אופציה להזזה קלה, עדיף עם גלגלים, ואם אפשר גם עם אפשרות לשינוי נוח של זוויות הגב, על מנת לקבל את המיקום הטוב והנוח ביותר עבור השיזוף. דוגמאות מצוינות הן מיטות שיזוף צבעוניות וכסאות פלסטיק בעלי מצבים מבית נרדי איטליה - הם מושלמים עבור אזור הבריכה!

מיטת שיזוף "עדן" מבית נרדי איטליה

שמשיה או פרגולה – הגנה מפני השמש!

אנחנו צריכים תמיד להציע לאורחינו קצת צל, יותר מכל בשעות החמות של היום. בשוק ישנם סוגים וגדלים שונים של שמשיות, סוככים ופרגולות, לכן צריך לבחון מהם הצרכים שלכם וכמובן מהם תנאי השטח.

ללא ספק, פרגולה או סוכך קבוע מאפשרים ליצור עיצוב סטטי, עמיד וחזק, והינם מושלמים עבור ישיבה בגינה ללא דאגה. לעומת זאת, יתרונה של שמשיה הינו באפשרויות הכוונון וההזזה ממקום למקום, לפי הצורך.

שולחן "לוטו" כסאות "נינפאה" מבית נרדי איטליה

גינה עשויה היטב: בואו לצלול... בירוק!

אם הבריכה שלכם משולבת בתוך החצר, זכרו שזה עשוי להפחית את "האזור הירוק" של הגינה שלכם. על מנת לתת חיים בפועל לנווה מדבר של מרגוע, חשוב לטפל היטב בפרחים, דשא וצמחיה מסביב לבריכה. זכרו: לא כדאי שהצמחים והעצים יפחיתו מכמות האור שמגיעה לבריכה, וכן שלא ישירו את העלים במים. תכננו מראש את מיקומם, כי הם יגדלו ולכן לא כדאי לשתול קרוב מדי לבריכה.

ולסיום זכרו את החשוב ביותר: כמו שפריטי ריהוט גן מבית נרדי מוגנים כנגד קרינת השמש, כך גם אתם צריכים להתמגן ולהימרח בקרם הגנה...

Featured Posts
Recent Posts