ריהוט למרפסת: מקום קטן אך עם פוטנציאל גדול

חושבים על אלה אשר גרים בעיר ואין להם הרבה מרחב חיצוני בקצות אצבעותיהם? כבר דיברנו על איך זה אפשרי לרהט מרחבים קטנים, מרפסות וטרסות. כדי לבצע את הבחירה בריהוט נכון למרפסת, חשוב לקחת בחשבון את כל היתרונות הקיימים בחלל החיצוני שלנו, אותו אנו רוצים לרהט ולארגן את עיצוב, עימוד וריהוט המרפסת בצורה הטובה ביותר שאפשר.

היום אנחנו רוצים לדבר על הרגיעה עצמה במרחב הפרטי שלנו ולתת לכם כמה טיפים על מה אסור לשכוח בעת עיצוב נווה מדבר של שלווה אישית ממש על המרפסת שלנו.

שלושה דברים חייב להתקיים על כל מרפסת, גדולה כקטנה:

1. ריהוט למרפסת: אם המרחב החיצוני הזמין אינו גדול במיוחד, לא נוכל להתפרע עם מיטות שיזוף, כסאות נוח, שולחנות הגדלה מתארכים או שמשיות עצומות, לכן חשבו בקטן: מה שאנחנו צריכים זה סט ריהוט למרפסת פרקטי, מושלם עבור ארוחת בוקר על המרפסת או לבילוי שעות הפנאי באוויר הפתוח. שולחן וכמה כסאות יפתרו את העניין בלי לחסום את כל שטח המרפסת. תנו עדיפות לכסאות ושולחן מתקפלים, כך שתוכלו לאחסן אותם בעת הצורך.

ריהוט למרפסת מבית נרדי איטליה

2. נגיעה של ירוק: אנחנו לא חושבים להפוך את החיים במרפסת לחממה באויר הפתוח, אבל אל תשכחו שאנו יכולים פשוט לשים כמה פרחים או צמחים ולחולל מהפכה צבעונית באווירה שעל המרפסת שלנו, קטנה ככל שתהיה. לחשוב ירוק כבר אמרנו?

מרפסת קטנה - פתרונות ריהוט גדולים!

3. אביזרים – אקססוריז: אל תוותרו על מגע אישי משלכם בעיצוב המרפסת. גודל קטן, איננו בהכרח סטנדרטי! אמנם השטח עשוי להיות מצומצם, אך לכן אנו ממליצים לכם לעצב אותו עם אביזרים אופציונליים שאינם תופסים את שטח הרצפה: נרות צבעוניים, וילון, כריות בעיצוב משעשע ומרענן, מנורות מקוריות. לכו עם החופש שלכם ועצמו את מרחב הפנאי בצורה הכי טובה, אך כזו שתשאיר לכם מרחב מחיה ושימוש לצורך הרהיטים שלכם.

תשומת לב והשקעה קטנה בכל אחד משלושת הסעיפים האלו, תגרום לשינוי התפיסה והסגנון של כל מרפסת, אפילו הקטנה ביותר, ותהפוך אותה לפיסת גן עדן קטנה, מיוחדת ופרטית משלכם.

אתם מוזמנים להכנס עוד היום אל ריהוט גן קפיטול - המומחים בריהוט גן ומרפסת משנת 1980 ולהתפנק עם מערכת ישיבה מהממת שתתאים לכם בול...

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags