שולחן גן מרובע או עגול: איך לבחור?

כאשר מדובר על בחירת שולחן חדש חשוב לשאול את עצמך את השאלות הנכונות. בין אם אתם חושבים על שולחן לשימוש בתוך הבית במקום מקורה, כגון שולחן לפינת אוכל, שולחן סלון, שולחן לפטיו סגור או שולחן מטבח, או אם אתם מחפשים שולחן לשימוש חיצוני, כגון ריהוט גן או ריהוט למרפסת.

כבר דנו במאמר אחר בהיבטים שונים שעלינו לשקול בנושא בחירת שולחן גינה חדש. היום אנחנו רוצים לעזור לכם לענות על עוד שאלה חשובה: באיזו צורה אנו רוצים את השולחן שלנו - עגול או מרובע? לכל צורה יש עוצמות ומאפיינים משלה וכל אחת בהחלט מתאימה לצרכים מסוימים. בואו ננתח את האופציות מקרוב...

שולחן גינה עגול

שולחן עגול לגינה הינו מושלם אם אתם לא אוהבים פינות, אלא מעדיפים צורות רכות, זורמות ומפותלות יותר. חשוב לזכור, כי שולחן גן עגול הינו גם יותר בטוח עבור ילדים סביבו! מרחב מושלם או שטח מתאים לשולחן עגול הוא מרובע: הוא פרקטי במיוחד עבור חללים או שטחים קטנים ושולחן כזה גורם כמובן לשיחה קלה וטבעית יותר בין היושבים סביבו, משום שהאורחים שלכם יכולים לראות אחד את השני בקלות ולדבר בלי כל מכשול לפניהם. ובכן, המלך ארתור ידע כבר בימיו לראות קדימה ולתכנן...

ריהוט גן משולב אלומיניום, זכוכית ופלסטיק

שולחן מרובע לגינה

שולחנות מרובעים גם הם מתאימים לחללים מרובעים, אבל הם לא הבחירה הטובה ביותר עבור שטחים מצומצמים, כמו חדרי אוכל קטנים או כריהוט למרפסות שמש זעירות. קחו בחשבון כי סביב שולחן מרובע אתם יכולים להושיב רק ארבעה אנשים (או שישה, שמונה וכו', תלוי בגודל השולחן), ולעומת זאת שולחן עגול מציע הרבה יותר אפשרויות. היתרונות? מעבר לעניין העיצובי וטעמו של כל אחד, החברים לשולחן יושבים קרוב זה לזה וזוכים בארוחה הרבה יותר אינטימית.

ריהוט למרפסת שולחן וכסאות משולבים אלומיניום ודורל

ריהוט גן נרדי איטליה מציעים הן בקולקציית ריהוט גן והן בקולקציית "קונטרקט" – ריהוט מוסדי - שולחנות לשימוש חוץ ופנים במגוון סגנונות, צבעים וצורות שונות: הכנסו להעיף מבט באתר, אתם בהחלט תמצאו את הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags