מיטות שיזוף: כיצד לאחסן אותן לחורף ומה החלופות לימים הנאים?

לאחר הקיץ החם והארוך של שנה זו, יש האומרים שהיה בין החמים ביותר שתועדו עד השנה, אין ספק שעכשיו יש לאחסן כבר את כל פריטי ריהוט גן שלנו, לצד שאר פריטי העיצוב החיצוניים, בכדי שישמרו בתקופת החורף ויהיו מוכנים לקיץ הבא.

האם אתם יודעים כיצד לאכסן ריהוט גינה לחורף בדרך הנכונה?

כבר הזכרנו במאמרים קודמים איך להכין ריהוט גן לחורף, אבל היום אנו רוצים להתמקד בגיבורה של שעות הפנאי בקיץ שלנו, מלכת אחר הצהריים לבילוי תחת השמש בגינה או במרפסת. מדובר כמובן על מיטת שיזוף!

היום ניתן לכם כמה טיפים כיצד לאחסן מיטות שיזוף בצורה הטובה ביותר, על מנת שנוכל למצוא את המיטות בקיץ הבא במצב לא פחות יפה.

מיטות שיזוף "אלפא" מבית נרדי איטליה - המיטות נערמות לאחסון קל ומהיר

השלב הראשון הוא כמובן ניקוי של מיטת השיזוף שלנו. לפני שאורזים את המיטה זה חיוני להשקיע מאמץ ולהקפיד לנקות ולהסיר כתמים ואבק. דגמי מיטות שיזוף החדשים מתוצרת איטליה מיוצרים מסגסוגת פיברגלס ופלסטיק, כך שכדי לנקות אותם צריך רק בד לח וסבון. בבד קיים חומר סינתטי נושם ושניתן להחלפה בקלות.

אם במיטת השיזוף משולבות כריות, כדאי להסיר אותן ולכבס לפי הוראות היצרן.

שלב שני: להכניס אותן לתוך הבית- למרפסת המקורה, למוסך או למרתף. במיוחד אם מיטת השיזוף שלכם עשויה פלסטיק, אין לכם מה לדאוג לגבי לחות. יש לך יותר ממיטת שיזוף אחת? במקרה של מיטות שיזוף מסית נרדי איטליה לא יהיו לכם בעיות של שטח אחסון: כולן נערמות באופן מושלם אחת על השניה לאחסון קל, או לחלופין מתקפלות בקלות לצורך אחסון.

הצעד השלישי והאחרון הוא לכסות את מיטת השיזוף שלכם עם בד או ניילון עבה. זה נועד כדי למנוע הצטברות אבק וקורי העכביש, הדורשים ניקוי נוסף כאשר תפתחו אותה מהאחסון בסוף החורף. כך תהיו רגועים שבבוא הקיץ מיטות השיזוף שלכם תהיינה מוכנות לשימוש מיידי!

מיטות שיזוף לבריכה, לים או לגינה מבית ריהוט גן נרדי איטליה

בשלב זה כדאי להתרגל לרעיון שבמשך כמה חודשים המרגוע שלכם יהיה באופן בלעדי על ספות של מערכת ישיבה לגינה ותצטרכו לחכות לימים הראשונים של האביב כדי להוציא חזרה החוצה את מיטות השיזוף!

ומה אתכם? אתם כבר ארזתם ואחסנתם את כל ריהוט הגן שלכם לקראת החורף?

Featured Posts
Recent Posts