פריטי ריהוט גן שאתם חייבים לגינה שלכם - חלק ב'

חיכיתם בסבלנות? היה שווה לחכות! חלק ב' של מאמר זה יכלול את הפריטים שבלעדיהם הגינה אינה מקום בילוי לשעות הפנאי שלנו! כורסאות לגן, נדנדות לחצר ועוד... כל פריטי ריהוט גינה שנדרשים להשלמת הפינוק.

כסאות בודדים לגינה לישיבה מפנקת בחוץ

מלבד הכיסאות הנלווים לשולחנות, בעיצוב החצר על ידי ריהוט גינה תזדקקו גם למעט כסאות בודדים שיוצבו באופן עצמאי. כשזה הצורך, לרשותכם דגמים רבים ביניהם מספר כסאות מהודרים כמו כורסת "אריה" מפלסטיק יצוק עם בד סינטטי במגוון צבעים - שחור, כתום, אפור ועוד... כסאות פלסטיק "אלבה ווקר" ו- "בורה ביסטרו" כסאות יחיד נהדרים המשמשים למי שלא מעוניין בידיות צד על הכסא. מי שבכל זאת מעוניין בכסא ידיות יוצא דופן ודאי ילטוש עיניים לדגם "פלורה" שהוא דגם משוכלל מאד גם בתעשיית הפלסטיק-בכללותה ולא רק בכסאות: ידיות מעוצבות, וגוף כסא מתקפל, עם משענת גבוהה הגורמת לכסא להיראות ככיסא מתכת או עץ על אף שהוא מפלסטיק.

ריהוט גן - כורסה לגינה דגם "נט" בשלל צבעים

בתחום ריהוט גינה מעץ, דגם "ריו" מקביל לדגם "אריה": כסא דמוי כורסא עם ריפוד וידיות. כיסא עץ מלא "אונדה" בעל המשענת המוגבהת וגוף ארגונומי – מהכיסאות המצליחים ביותר בכל הזמנים! נסו את הישיבה שלו ולא תרצו אחר...

כורסאות לגינה ממגוון חומרי גלם ומשילובים בין חומרים שונים – עם מצבים משתנים או בעלי מצב בודד, מתקפלים או קבועים – כל אחד לפי טעמו בעיצוב והנוחות שאותה הוא דורש.

ואיך אפשר לדבר על ריהוט גינה מבלי לכלול נדנדה לגינה?

כאשר אתם בוחרים ריהוט גינה אל תוותרו על פריט ראשון במעלה, ולא רק מוצר מותרות כפי שרבים מדמיינים – הלא היא הנדנדה לגינה. נדנדה חוסכת מקומות ישיבה, ומשמשת, בדומה לכיסאות הבודדים, לישיבה בצד הדרך, שלא סביב השולחן, מה שכמובן חשוב לא פחות מישיבה מרוכזת. אנו ממליצים על נדנדה מסוג "בולד" בשל היותה עשויה מאלומיניום יצוק, אלחלד, חומר אופטימלי לסביבה עם לחות. "גולף" ו- "גרדן" משמשות לאזורים יבשים בהם נזקי הלחות ניכרים פחות, ויש גם נדנדה מעץ עם גגון אופווייט לבן – אשר הנה אופטימלית לחצרות עם דקים מעץ טבעי.

ריהוט גן - נדנדה לגינה

חיפוש אחר ריהוט גינה יהיה פשוט וקל כאשר הולכים למקומות הנכונים. על מנת לבחור את הרהיטים שמאימים לגינה שלכם, גשו עוד היום לחנות וותיקה ולה פריטי ריהוט גינה רבים.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags