פריטי ריהוט גן שאתם חייבים לגינה שלכם - חלק א'

ישנם רבים המתחבטים בסוגיה כיצד לעצב את הגינה, אבל חשוב לפעול בהתאם לכללי יסוד - מה בכלל צריכה להכיל גינה? ואלו פריטי ריהוט גן חשוב ומומלץ שיהיו בה?

לא בכדי שואל את עצמו הצרכן כיצד לעצב את גינתו. לרוב, כשהצרכן חדש בנושא גינות קשה לו לשים את ההבדל בין מוצרים שהם הבסיס לכל גינה מאוכלסת לבין מוצרי מותרות שניתן להוסיף בהינתן שתנאי השטח והמשאבים מאפשרים זאת. אנו נספק מידע על 4 פריטי ריהוט גינה חיוניים הנדרשים לכל חצר או גן.

ריהוט גן נרדי איטליה במרפסת מקורה

שולחנות אירוח שישמשו אתכם באירועים קטנים כגדולים

כאשר בוחרים ריהוט גינה יש לקחת בחשבון ששולחנות אירוח הם הבסיס לכל גינה. גם אם הבית קטן ובני הבית ממעטים להשתמש בגינה – מומלץ שיהיה מקום מזמין לשבת, לדבר, לאכול ולבלות. שולחנות ניתן למצוא מסוגים שונים ביניהם מעץ, אלומיניום, זכוכית וגם פלסטיק. בשונה מהעבר, תעשיית הפלסטיק השתכללה מאד, וכוללת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. כך, למשל שולחן דגם "מיסטרל" מבית נרדי איטליה הוא שולחן משולב אלומיניום ו-"דורל" (סגסוגת פלסטית) הנפתח עם הגדלה ומגיע לממדים של 220 ס"מ במצב פתוח. בדומה לו, בתחום האלומיניום ניתן למצוא את דגם רומא העשוי אלומיניום וזכוכית מחוסמת וגדל ל-270 ס"מ ויותר, ובתחום ריהוט גינה מעץ ניתן למצוא שולחן הנפתח ל- 160 ס"מ ושולחן גדול יותר המגיע ל- 250-310 ס"מ, תלוי במצב הפתיחה (יש 2 מצבים). כאשר הוא באורך 190 ס"מ במצב סגור.

שולחנות הפתיחה מיועדים במיוחד למארחים שלא זקוקים לשולחן גדול בחיי השגרה שלהם, אלא רק במצבי אירוח. למי שאינם מארחים – ניתן להסתפק בשולחנות עם מידות קבועות כמו שולחן קפה "אריה" בעל מידת גובה נמוכה, שולחן "רומא 135 גרניט" המשלב גם אלומיניום וזכוכית ושולחן ולנסיה המהודר. בתחום שולחנות העץ, ניתן למצוא החל משולחנות המיועדים למשפחות קטנות של 3-5 איש ועד לשולחנות ענק כפי שצוין לעיל, שיכילו גם 14 סועדים.

ריהוט גן שולחן נפתח ל-280 ס"מ

שמשייה לגינה להגנה מקסימלית

כמי שמתגוררים באזור המרכז, מתל אביב ועד חולון, ראשון לציון ומזרחה לשפלת מודיעין – ודאי שמתם לב לעומסי החום שפוקדים אותנו לא מעט, לעתים גם באמצע החורף. בשל כך, תכולת ריהוט גינה אינה יכולה להיות מושלמת בלי 1-2 שמשיות לפחות בגן שלכם. אם יש לכם שמשייה ניתן לקנות רק בסיס. קטרים של שמשיות נעים בין 180-350 ס"מ, אך חשוב לזכור, כי שמשיות אינן עמידות בפני רוחות עזות ולכן אם אתם במקום הנוטה לסבול מרוחות, כדאי לחשוב על פתרון הצללה קבוע.

בחלק ב' למאמר זה שיתפרסם בקרוב - קצת על כורסאות לגן וכמובן נדנדה לגינה... שווה לחכות ולעקוב!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags