צמחים ירוקי עד למרפסת – המשלים של ריהוט גן

מרפסת מושלמת בלי השקעה של הרבה מאמצים וזמן? זה נראה חלום של רבים, גם בקיץ וגם בחודשים הקרים יותר. רובנו מסתפקים בכמה פריטי ריהוט גן מינימליים לישיבה במרפסת, אך אם ברצונכם להציג לראווה מרפסת צבעונית ומעוצבת ללא דופי במשך 12 חודשים בשנה, אתם יכולים להיעזר ברעיונות שונים והתקנים מגוונים, כמו ריהוט גן אלגנטי למרפסת, תאורה מקורית ומעוצבת, קישוט יצירתי או פרחים צבעוניים.

ריהוט גן ומרפסת נרדי איטליה

לפעמים זה לא קל למצוא את הצמחים הנכונים לכל עונה, לכן צמחים ירוקי עד לעיתים קרובות יתנו את התשובה לכל צורך... הם אינם דורשים טיפול מיוחד ומשמשים לעתים קרובות כדי לקשט מרחבים חיצוניים, מרפסות וטרסות.

היום ברצוננו להציע לכם כמה צמחים ירוקי עד, שאתם בקלות יכולים לגדל במרפסות שלכם ושיוכלו לעמוד גם בטמפרטורות קיצון - נמוכות או גבוהות מאוד.

רוזמרין - זהו צמח ארומטי מובהק, פנטסטי כתבלין אבל גם יפה על המרפסת שלכם. אם אתם דואגים לפרטיות שלכם, הוא ישמש גם כתוחם בין המרפסת שלכם וזו של השכנים.

צינית (Holly) - סמלו של החורף ושל חג המולד. העלים שלו פורחים ודקורטיבים והפריחה היא גרגירים קטנים בסגנון של פירות יער בתקופת החורף. הידעתם, כי לפי מסורות מסוימות הצינית מגן מפני שדים?

רודיולה - צמח קטן שבהחלט מסוגל לעמוד בפני קור ומצמיח פרחים צהובים.

לבנדר - אפשר לראות אותו לעיתים קרובות בגינות ובמרפסות. זו לא רק דרך להעניק מגע של פרובנס למרפסת שלכם עם פריחה סגולה, זה גם מדהים נגד יתושים!

קמליה - זה השיח היחיד שצומח עם ורוד, לבן, אדום ופרחים בשלל צבעים. מושלם בכל מרפסת, הפריחה בחודשים ספטמבר-מאי.

ריהוט למרפסת

צמחים ירוקי עד מדהימים, כאשר מתאימים אותם עם רהיטים ירוקי עד! הידעתם שרהיטי הגן של נרדי מושלמים לכל עונה? הם יכולים לעמוד בכל טמפרטורה, בכל עונה, מבלי לדרוש כל תחזוקה מיוחדת. ממוגנים כנגד קרינת השמש וכמובן בשלל עיצובים, גוונים ודגמים, ריהוט מרפסת וגן מבית נרדי הינו הפתרון האולטימטיבי!

היום תוכלו לבחור ממגוון ריהוט גן, ריהוט למרפסת, ריהוט לבתי קפה ולמסעדות וגם ריהוט משלים לבריכה, הכל מתוצרת נרדי איטליה בייבוא ישיר ארצה.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags