ריהוט גן יוקרתי מאלומיניום

שולחנות וכסאות עם שלד העשוי אלומיניום בציפוי אנודייז (Anodized) הם מוצרי ריהוט גן באיכות גבוהה, אשר מושלמים לשימוש חיצוני בגלל העמידות שלהם כנגד פגעי מזג האוויר וכן עקב היותם קלים לנקוי ולתחזוקה.

מהו ריהוט גן בציפוי אנודייז

התהליך האלקטרוכימי של ציפוי אלומיניום נועד ליצור שכבת תחמוצת שתגן על הרהיט מפני קורוזיה. המומחיות של ריהוט גן נרדי איטליה מבוססת היטב גם בתחום זה, בזכות חטיבה המעבדת כ-260 אלומיניום טון בשנה. השליטה הישירה על חומר הגלם, עיבודו, הנסיון הרב בכיול עובי הפרופיל – אשר צריך להיות לפחות 0.25 מ"מ ובקוטר 20 ס"מ על מנת להבטיח עמידות ובטיחות מירביים – אלו רק חלק מהיתרונות של מוצרי נרדי, שהינם 100% תוצרת איטליה.

ריהוט גן אלומיניום - עיצוב משזורם מפינת האוכל למערכות הישיבה

ריהוט גינה מאלומיניום – עיצוב על מודרני

צבע, חומר וגמישות הופכים חומר זה לגיבור האמיתי גם בעולם העיצוב, בעומדו לבד או כשהוא משודך עם חומרי גלם אחרים במשחק קלאסי של ניגודים. רהיטי גן מדגמי "לוטו" ו-"נינפאה" הם דוגמה לאיך התאמת תמהיל של חומרים נותנת דגש על העיצוב, מבלי לוותר על פונקציונליות – האלומיניום מוצג גם בגרסה לבנה לחלוטין לאלו המעדיפים עיצוב עכשווי ועדכני ועיצוב פלטת הזכוכית המחוסמת של השולחן נכנס לדיאלוג עמוק עם עיצוב מושב הכיסא שעשוי כולו פלסטיק איכותי ועמיד, אך גם גמיש במידת מה לשם נוחות הישיבה.

ריהוט גן ומרפסת מאלומיניום

ריהוט גן נרדי איטליה – הבחירה הנבונה!

כשאתם בוחרים ברהיטי גן מבית נרדי, את יודעים שבחרתם לא רק במוצר מעוצב ע"י המעצב האיטלקי הנודע רפאלו ג'יליאטו, אלא גם ברהיט איכותי, עמיד וקל לניקוי ולתחזוקה, שעשוי כולו 100% באיטליה – משלב העיצוב ועד למוצר המוגמר.

חברת נרדי מיוצגת בישראל מאז הקמתה בשנת 1990 ע"י ריהוט גן קפיטול, המומחים בריהוט מרפסת וגן משנת 1980!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags