חומרי גלם לשולחנות לגינה – DurelTOP

בבואנו לרכוש מערכת ריהוט לגינה, עלינו לשקול היטב את חומר הגלם ממנו עשוי שולחן לגינה, לא מדובר רק על מראה ועיצוב, אלא יותר מכל על עמידות, פרקטיות ופונקציונליות.

בקטלוג ריהוט גן וחוץ של נרדי איטליה אפשר למצוא שלושה חומרי גלם שונים, בהם: DurelTOP, למינציה וורצליט. היום נתמקד במאפיינים של שולחנות DurelTOP.

מהו DurelTOP?

זוהי סגסוגת של פוליפרופילן באיכות גבוהה המעורב בפיברגלס, תוצאה של מחקר טכנולוגי מורכב. שולחנות לגינה העשויים DurelTOP מאופיינים בעובי רב יותר משולחנות אחרים, עובי שנוצר על ידי מארז שכבה כפולה סגור לחלוטין ומכיל בתוכו פרופילי אלומיניום נסתרים לחוזק מירבי. חזק ובעל הופעה מכובדת, DurelTOP משלב אלגנטיות ועמידות רבה כנגד פגעי הטבע ולשימוש רב ואף מוסדי – של בתי מלון, מסעדות ובתי קפה.

מהן החוזקות העיקריות של ריהוט גינה עשוי DurelTOP?

DurelTOP נוצר בכדי לספק רמות גבוהות ביותר של פרקטיות, עמידות, יציבות ועיצוב: החומר עמיד בפני מים ואור השמש, ולכן שולחנות העשויים מחומר זה ניתן להציב במקום חיצוני מבלי להדרש לכל תחזוקה ספציפית. שולחנות לגינה מחומר הדורל-טופ קלים לניקוי ללא שימוש במוצרים מיוחדים, ולכן שולחנות DurelTOP הינם מושלמים גם בעבור מסעדות, ברים ובתי מלון.

השולחנות החדשים שהוצגו לראווה השנה בתערוכת Salone del Mobile 2016 במילאנו עשויים DurelTOP: אנחנו מדברים של שולחנות קליפ ו-קיוב: שני מוצרים בעלי עיצוב חיוני וסגנון מודרני. תוכלו למצוא אותם לצד פריטי ריהוט גן ומרפסת נוספים מבית נרדי איטליה - עכשיו באתר שלנו.

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Google Classic
NARDI Outdoor Furniture

ריהוט גן ומרפסת קפיטול, רח' תמנע 3 חולון email: info@capitol.co.il

  • w-facebook
logo png.png