מתכת כחומר גלם לשולחנות לגינה

החלק האחרון של סדרת המאמרים המתמקדים בחומרים שונים עבור שולחנות לגן. לאחר שדיברנו על שולחנות פלסטיק וגם עץ, היום נתמקד בתכונות של שולחנות גינה ממתכת. מדוע לבחור את החומר הזה? מהם הנושאים שיש לקחת בחשבון בתהליך קבלת ההחלטות? כאן התשובות של נרדי...

קלאסי ובלתי שביר.

מתכת מובחנת בתור חומר אסתטי לאורך זמן: חומר זה הוא חלק ממסורת ומתקשר אל תחושה של אלגנטיות וקלאסיות מעבר לכל מגמה משתנה ובת חלוף. שולחן מתכת נותן קונוטציות של גנים רומנטיים ומתוחכמים, ומזכיר לנו במבט ראשון את האווירה של הגנים האנגליים במאה התשע עשרה, של פריחה בחממות זכוכית, ומבנים אלגנטיים מברזל מחושל. אופי מעודן שנועד לשרוד: שולחן העשוי מתכת הוא חזק, מוצק, ולאורך זמן.

ריהוט גן אלומיניום ופלסטיק

תחזוקה קשה

שולחן מתכת יכול להיות קשה לניהול ולא מאוד פרקטי. קודם כל בגלל המשקל שלו: הרמת או הזזת שולחן העשוי מחומר זה יכולה להיות די קשה ולא קלה. יתר על כן, תחזוקתו עומדת בפני הסיכון כי גורמי מזג האוויר וחלודה יכולים לפגוע בו.

שוב, שולחן פלסטיק יכול לייצג אפשרות תקפה, משום שהוא המציע פתרון לנקודות קריטיות אלו. בקטלוג של נרדי, למשל, תוכלו למצוא שולחן לגינה דגם ליבקיו, המזכיר בסגנונו עיצוב שולחן קלאסי מברזל, על אף שהוא עשוי פוליפרופילן DurelTOP עם תוספים נוגדי קרינת UV בצורה אחידה בצבע (רק הרגליים של השולחן עשויות אלומיניום מצופה). היתרונות? קל לניקוי, לא כבד כשרוצים להעביר ממקום למקום, מחזיק מעמד בשמש ובמים ועמיד בפני פגעי מזג האוויר.

ריהוט גן ומרפסת מפלסטיק

בקרו באתר שלנו כדי לגלות את שולחן הגינה דגם "ליבקיו" ושולחנות נוספים מאת נרדי.

צור קשר כדי לקבל פרטים נוספים!

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags